Sizden Gelenler

www.basakbostanci.com
A.B.

1 yaşındaki Oğlumuzun iki gözünde çıkan şalazyon kis için muayeneye gittiğimiz hocamıza sonsuz teşekkürler kendisi muayenede açıklayıcı kendine güven veren açıklamalarıyla bizi ikna etti ve oğlumuzun iki göz kapağında çıkan şalazyonları ameliyat ederek temizledi hocamız dan önce 2 Prof a göründük ama en güzel açıklamayı kendisinden aldık Güler yüzlü kendine güvenen bir anne edasıyla hastanızla ilgilenen güzel bir doktor kesinlikle göz tedavinizde görünmeniz gereken bir hocamız teşekkürler hocam

H.Y.

Mükenmel bir insan güleryüzlü pozitif.önce göz tansiyonumun sorununu çözdü daha sonra katarakt ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi .sonsuz teşekkürler.başak hocaya çok güveniyorum.gözünde sıkıntısı olan mutlaka görünmesi gerekiyor.

B.İ.

Kendisine göz kontrollerini yaptırmak için gittim.sikayetimin dışında bütün tektikleri yaptı.çok ilgili,dinleyen bilgili sempatik bir doktor.

H.A.

Çok ilgili, tatlı ve guleryuzlu bir doktor. Pozitif enerjisini odasına girer girmez hissediyorsunuz. Tanı konusunda nokta atışı yapıyor, insani gereksiz testlerle baymıyor. Sonuç : mükemmel bir doktor, başkasına gitmem!

N.S.

Babamın sari nokta tedavisi için yaptırdığı iğneden sonra gorme kaybı yaşaması üzerine bursa ve ıstanbulda birçok prof.ve doktora gittik hiçbir sonuca ulaşamadık...internet araştırmalarımız sonucunda basak hoca yi tanıdık ve okan universite hastanesine gittik...kesinlikle çok güleryüzlü çok ilgili bir doktor ve tespitleri mükemmel sayesinde bir umut ışığı gördük gözünde bir rahatsızlık olanın mutlaka basak hocaya muayene gitmesini tavsiye ederim...

A.L.

İşini severek yapiyor ve hastasiyla çok ilgili bir doktor. Titizlikle calisiyor ve sizi yeterince bilgilendiriyor. Göz yaşı ölçümleri için gittim ve göz kontrolum icin tercihim kendisi olacak.

S.K.

Gerçekten çok değerli ve hoşgörülü bir doktor sağolsun Türkiyenin böyle hekimlere çok ihtiyacı var insana insan gibi davranan aşağılamayan eşsiz benzersiz bir doktor kendisine minnettarız.

Y.R.

Çok anlayışlı ve ilgili bir doktor. Bana nokta atışı tespitler yaptığı için kendisine minnettarım. Tıp alanında çok büyük bir değer.

Y.N.

Koyduğu teşhis ve tedavi son derece isabetli .ameliyat konusundada kendisine güveniyorum. Ayrıca .özel hastane de olduğunuzu hissine katılmakta şahsının nezaketi.

K.T.

Anneme katarakt tanisi koyarak en hizli sekilde ameliyat olmamizi sagladi. Kendisine tesekkur ederiz.